Menü
SEPETİM

Hakkımızda

KARGO: FUJİPOWER.COM.TR AİLESİ OLARAK SATIŞA SUNDUĞUMUZ BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZİ STOKTAN TESLİAMASI İLE GÖNDERİME SUNUYORUZ. İŞ GÜNLERİNDE 16:00'A KADAR OLAN SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGOLANMAKTADIR. KARGO TESLİMAT SÜRESİ, TESLİMATIN YAPILACAĞI ADRESE VE KARGO FİRMASININ TESLİMAT HIZINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR.

İADE VEYA DEĞİŞİM : ALDIĞINIZ ÜRÜNÜ İADE ETMEK VEYA DEĞİŞTİRMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI.

FUJİPOWER.COM.TR AİLESİ OLARAK SATIŞ POLİTİKALARIMIZDA ASLİ GÖREVLERİMİZDEN BİRİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAKTIR. BU SEBEPLE SATIN ALDIĞINIZ BÜTÜN ÜRÜNLERDE, KARGO TESLİM TARİHİNDEN İTİBAREN 14 GÜN İÇERİSİNDE İADE VE DEĞİŞİM HAKKINIZ MEVCUTTUR. ÜRÜNLERİN GERİ TESLİMİ VEYA İADESİ SÜRECİNDE KARGO BEDELLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAKTADIR. SATIN ALINAN ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM HAKKININ KULLANILABİLMESİ İÇİN: GÖNDERİLDİĞİ KUTUDA GERİ İADE EDİLMESİ, ÜRÜNE ZARAR VERİLMEMİŞ OLMASI, FATURASININ ZARAR GÖRMEMİŞ VE KAYBOLMAMIŞ OLMASI, ÜRÜNDE SON KULLANICI HATASI KAYNAKLI SORUNLARIN BULUNMAMASI, ŞARTLARI TAMAMIYLE KARŞILANMALIDIR. İADE VEYA DEĞİŞİM KABULU EN FAZLA 2 İŞ GÜNÜ SÜRMEKTEDİR. 2 İŞ GÜNÜ SONUNDA GERİ ÖDEMENİZ VEYA YENİ ÜRÜNÜNÜZ FİRMA YETKİLİLERİMİZCE KAYITLI TELEFON NUMARANIZ ARANARAK SİZLERİN BİLGİSİ DAHİLİNDE YAPILMAKTADIR.

HASARLI ÜRÜN : FİRMAMIZDAN TARAFINIZA SUNULAN ÜRÜNLERDE HASAR, DEFORME V.B GİBİ DURUMLAR OLMAMAKTADIR. FAKAT ÜRÜNÜN TARAFINIZA TESLİMİ SÜRECİNDE KARGO FİRMASI TARAFINDAN YAPILAN HERHANGİ BİR HATADAN DOLAYI ÜRÜN HASARLI VEYA DEFORME OLMUŞ ŞEKİLDE TARAFINIZA GELEBİLİR. BU AŞAMADA ÜRÜNÜNÜZÜ TELSİM ALIRKEN LÜTFEN KONTROL EDEREK ALINIZ. EĞER SORUN VAR İSE 'KARGO HASAR TESPİT TUTANAĞI' TALEP ETMENİZİ VE AYNI ŞEKİLDE ÜRÜNÜ GERİ İADE ETMENİZİ RİCA EDİYORUZ.

TEKNİK DESTEK : FUJİPOWER.COM.TR  AİLESİ SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERDE GEREKLİYSE MONTAJIN, YETKİLİLERCE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ ŞİDDETLE SON KULLANICIYA TAVSİYE ETMEKTEDİR. SON KULLANICI MONTAJI KENDİ YAPMAYA KARAR VERMİŞSE, FUJİPOWER BÜTÜN BİLGİSİ VE TECRÜBESİYLE YANINIZDADIR. SADECE FİRMAMIZI ARAMANIZ VE TEKNİK SERVİS EKİBİMİZDEN HERHANGİ BİRİYLE KONUŞMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ : İŞ GÜNLERİ VE CUMARTESİ SABAH 09:00 VE AKŞAM 18:00 SAATLERİ ARASINDA

HAKKINDA: TELEFONv PARCASİ EN KALİTELİ YEDEK PARÇA VE SIRADIŞI MÜŞTERİ DENEYİMİNİ SAĞLAMAK İSTEYEN BİREYLERE VE KURULUŞLARA ''CEP TELEFONU YEDEK PARÇA'' VE BENZERİ ÜRÜNLER SAĞLAYAN TEDARİKÇİ FİRMADIR.  FUJİPOWER.COM.TR AİLESİNİN ASLİ GÖREVİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ% 100'E YAKIN SEVİYEDE TUTMAKTIR. FKONUSUNDA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİNE   ÜRÜNLERİMİZİN SATIŞ AŞAMASINDA ÖNCELİĞİMİZ KALİTE, GÜVEN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASLIDIR. FUJİPOWER AİLESİ ÜCRETSİZ TEKNİK DESTEK, İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKALARI İLE SEKTÖRDE DİĞER FİRMALARDAN AYRI KONUMDA YER ALMAKTADIR. FUJİPOWER'NIN BİRİNCİL HEDEFLERİNDEN BİRİSİ OLAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE FİRMA OLARAK SEKTÖRDE BİRİNCİ OLMA YOLUNCA EMİN ADIMLARLA İLERLEMEKTEYİZ. YILLARIN FUJİPOWER AİLESİNE VERDİĞİ TECRÜBE İLE MÜKEMMEL BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ YAŞAYACAĞINIZI GARANTİ EDİYORUZ.

FUJİPOWER.COM.TR'Yİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.